Personal

Nichlas Blomquist

Vaktmästare

nichlas.blomquist@masterolofsgarden.se

                        070-7988580

Tanja Felbab

Anna Jarrick

Vikarierande verksamhetschef

 

anna.jarrick@masterolofsgarden.se 

072-2513302

Elin Krantz

Vikarierande verksamhetschef

 

elin.krantz@masterolofsgarden.se 

072-2513336

Suzanne Gullback Linderson

Chef Fritidsklubben/Fritidsgården

 

suzanne.linderson@masterolofsgarden.se

0704-499953

Jesper Welander

Ansvarig musikstudion

jesper.welander@masterolofsgarden.se

070-8879143

Muna Mohammad 

Ansvarig för lokalbokningar och reception 

boka@masterolofsgarden.se

072-2513361 

Hannah Parman

Kontaktperson på Dörren 

dorren@masterolofsgarden.se

tel. +46722513359

Vega

Fritidsklubben/Fritidsgården

Sandra Widman

Fritidsklubben/Fritidsgården

Carl Ekerstam

Fritidsklubben/Fritidsgården

Mäster Olofgården  

Svartmangatan 6, Gamla stan

111 29 Stockholm

08-10 20 19 

info@masterolofsgarden.se

Barn o ungdom 

0704-499953/54

fritidsklubben@masterolofsgarden.se

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Tack till:  

Domkyrkoförsamlingen, Domkyrkoförsamlingens lokalförening för barn- och ungdomsverksamhet
Gålöstiftelsen, Göran Lagervalls stiftelse
Helen Petres stiftelse, Helen Petrés stiftelse, Karin och Ernst August Bångs minne, Kulturförvaltningen Stockholm stad, Kungliga sällskapet Pro Patria, Lars Hiertas minne, Lindhés Advokatbyrå, Makarna Malmkvist, Mäster Olofsgårdens minnesfond, Oskar II och Drottnings Sophias guldminnesfond
, Stiftelsen Mäster Olofsgårdens hemgård, Kronprinsessan Margaretas Minnesfond, Prins Carl Gustafs stiftelse, Rotary Gamla stan
Stiftelsen Oscar Hirsch minne, Stiftelsen Oscar och Maria Ekmans donationsfond, Stiftelsen Solkatten
Storkyrkan, Södermalms stadsdelsnämnd, Åhlénstiftelsen, Åke Wibergs stiftelse, Äldreförvaltningen Stockholm stad

Vill du bidra till Mäster Olofsgårdens verksamhet - swisha valfritt belopp till 1230077321

Märk: bidrag