Personal

Chef Fritidsklubben/Fritidsgården

 

suzanne.linderson@masterolofsgarden.se

0704-499953

Anna Jarrick

Kommunikations- och projektansvarig

 

anna.jarrick@masterolofsgarden.se 

072-2513302

Elin Krantz

Koordinator/samordnare Dörren, Kurs- och lokalbokningar

 

elin.krantz@masterolofsgarden.se 

072-2513336

Nichlas Blomquist

Vaktmästare

nichlas.blomquist@masterolofsgarden.se

                        070-7988580

Jesper Welander

Ansvarig musikstudion

jesper.welander@masterolofsgarden.se

070-8879143

Tanja Felbab

Vega

Fritidsklubben/Fritidsgården

Sandra Widman

Fritidsklubben/Fritidsgården

Carl Ekerstam

Fritidsklubben/Fritidsgården

Joanna Lundquist

Verksamhetsansvarig 

 

joanna.lundquist@masterolofsgarden.se 

 

072-251 33 61

Suzanne Gullback Linderson

   Stort tack till alla Mäster Olofsgårdens bidragsgivare

Gålöstiftelsen, Göran Lagervalls Stiftelse, Helen Petrés stiftelse, Håkanssons fonder, Kolloföreningen, Kronprinsessan Margaretas Minnesfond, Kungliga Sällskapet Pro Patria, Lars Hiertas minne, Lindhés Advokatbyrå, Makarna Malmkvists Minne, Mäster Olofsgårdens bidragsfond, Oskar II och Drottnings Sophias guldbröllopsminne, Rotary Gamla stan, Stiftelsen Domkyrkoförsamlingens fonder, Stiftelsen Mäster Olofsgårdens hemgård, Stiftelsen Oscar och Maria Ekmans donationsfond, Stockholms kulturförvaltning, Stockholms äldreförvaltningen, Storkyrkan, Södermalms stadsdelsnämnd, Åhlen-stiftelsen, Åke Wibergs stiftelse, Karin och Ernst August Bångs minne, Timmermansordern, Stiftelsen Solkatten.